O Drveniku

Drvenik je menší a klidnější letovisko, rozkládající se v nejjižnější části Makarské riviéry (Jaderské moře). Má dvě části Gornj a Dolnja Vala, vzdálené 1,5 km. Z Dolnja Vala vede přímé trajektové spojení na ostrov Hvar a Korčula. Podél moře vede 9 km dlouhá promenáda umožňující příjemné procházky. Nad obcí se tyčí pohoří Rilič, část pohoří Biokovo, které chrání pobřeží před vnitrozemskými vlivy Gornja Vala, je menší a klidnější část obce.

Drvenik nabízí příjemné oblázkové pláže, částečně stíněné vzrostlými piniemi. Do místa láká hlavně průzračná voda Jadranu, jejíž teplota se v létě pohybuje kolem 25°C. Můžete využít i nedaleké skalnaté pobřeží, jež je po celý den liduprázdné, avšak nabízí nádherné možnosti k potápění. Z pláže je nádherný pohled na moře a protilehlý poloostrov Pelješac. Zábavu a další atrakce najdete v nedalekém městě Makarska a v letovisku Gradac. Určitě stojí za to využít přilehlý přístav, kterým se dostanete na Korčulu či poloostrov Pelješac.

Nabídka výletů: Dubrovnik 100km, Split 92 km, Mostar 90 km, Delta řeky Neretvy 20 km, na ostrovy Korčula a Hvar jezdí trajekt přímo z Drveniku

Vzdálenost z Brna 1000 km, z Prahy 1240 km

Novinky

27. 5. 2014 Máme pro Vás nové First minute zájezdy! Naleznete je v sekci „Last minute„.

19. 12. 2013 Vydali jsme nový katalog LÉTO 2014

20. 6. 2013 Spuštěn mikroweb Drevenik – Chorvatsko.

 

Katalog LÉTO 2014