Dubrovník, Split, Mostar

Chorvatský Dubrovník je jedno z největších lákadel a turistických center jižní Dalmácie a vůbec celého Chorvatska. Toto přístavní město nabízí subtropickou vegetaci a hlavně historické a unikátní stavby. Krásu města docenilo zařazení mezi památky UNESCO.

Split – druhé největší město Chorvatska ve střední Dalmácii. Zbytky Diokleciánova paláce jsou centrem města a také jeho hlavním turistickým lákadlem, zařazeným v roce 1979 na Seznam světového dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. V okolí Splitu se na pobřeží moře nachází mnoho hotelů.

Mostar – orientální město v Bosně a Hercegovině, které můžete navštívit při cestách do Chorvatska. Orientální šátky, turistické magnety, pozůstatky po válce – nábojnice, makety zbraní. Stojí zde několik mešit, do některých se lze i podívat. Symbolem tohoto města je však most (Stari most), který byl po válce kompletně zrekonstruován a nyní je zapsán do památek UNESCO.

Výlet k zakoupení:

Dubrovník, Split, Mostar – prohlídka měst , mikrobusem 220 Kn

Bližší informace o výletech jsou k dispozici na místě u paní delegátky. Delegátka ani CK neručí za výlety, které si zakoupíte na jiném místě než u ní!

Novinky

27. 5. 2014 Máme pro Vás nové First minute zájezdy! Naleznete je v sekci „Last minute„.

19. 12. 2013 Vydali jsme nový katalog LÉTO 2014

20. 6. 2013 Spuštěn mikroweb Drevenik – Chorvatsko.

 

Katalog LÉTO 2014